שף.קים

מאמרים על מסעדות, מתכונים, קולינריה ועוד

מאמרים

אוכל לאירועים

להלן כמה מרעיונות הקייטרינג הטובים ביותר לאירועים וסוגים אחרים של אירועים שאני מארגנת. מניסיון עצמי כמתכנן אירועים ובמשך כמה שנים כשף, הנה 30 רעיונות קייטרינג המעדכנים את כרטיס האירוע שלך מבחינה קולינרית. הנה כמה מהרעיונות האהובים עלי מהשנים האחרונות לארגן אירועים אחרים.

ככל שתפריט מגוון יותר עבור אנשים עם מגבלות אוכל, כך טוב יותר. המזון מתאים למגוון סוגי אוכל שונים, חלקם פחות פופולאריים מאחרים, כמו בשר, מוצרי חלב או מוצרי חלב – ללא עלות.

זה גם מועיל אם קייטרינג מגיש אוכל באירוע, כדי שהאורחים לא יצטברו יותר מדי ויתייחסו למסיבה כמו למזנון. המשמעות היא שהאוכל שהשרתים מפיצים על מגשים אחר הצהריים חייב להיות קל לטיפול.

אם אתם מתכננים אירוע אחר צהריים מאוחר או ערב מוקדם, שקול להציע רק O'Dourves ואוכל אצבעות, או להקים בר פופקורן.

צ'יפס, מטבלים ואוכל אצבעות הם גולת הכותרת של כל מסיבת סופרבול ובהחלט ישמחו את המבקרים. לא פלא שהגענו למסקנה שתפוחי אדמה יכולים לעזור להרבה רעיונות קייטרינג באירוע שלכם.

אם אתם מתכננים אירוע ומחפשים דוכני מזון

נשמח לעזור לכם בצרכי הקייטרינג שלכם. בין אם אתה משתמש בנו כמסעדה ובין אם לא, הנה כמה רעיונות לאירוע הצדקה שלך. צוות קייטרינג לאירועים של YAMI יכול לעבוד איתך בכדי לספק מגוון רחב של אפשרויות קייטרינג לאירועים , ברחבי הארץ. אם אתה מתכנן אירועים ומקיים אירועי צדקה, הנה כמה רעיונות שיעזרו להפוך את האירוע שלך להצלחה גדולה.

בשנה שעברה

יצרנו תוכנית ניהול בטיחות מזון, חיונית לכל אירוע, המספקת הנחיות למתכננים כיצד לשאול את ספק שירותי המזון שלהם לגבי המזון שהם מגישים, מקור המזון והצרכים התזונתיים של המשתתפים. הורד את הספר האלקטרוני החינמי שלנו נתונים חדשים כדי ללמוד עוד על האופן שבו תנועת "האוכל" משפיעה על האירועים. כיצד אוכלים אוכלים את כללי אוכל לאירועים: כללים לאירועים של אוכלים ", ומורידים את הספר האלקטרוני החינמי" נתונים חדשים לאירועים: כיצד משפיעים תנועות אוכלים על אירועים, כיצד גורמות גורמות לשנות את כללי האוכל.

תכננו תפריט עונתי עם אפשרויות תפריט טריות

קחו בחשבון את העונה, שכן לאוכל העונתי יש השפעה רבה על בחירת המזון והמשקאות. בבחירת האוכל לתפריט הקייטרינג שלכם, קחו בחשבון את העונתיות של האירוע שלכם, כמו מזג אוויר, דפוסי מזג אוויר ותנאי מזג אוויר.

לדוגמא

הובלה וקירור יכולים לעזור בהפיכת מוצרים לאירועי חורף, אך יתכן שתגלה שהעלויות עולות על היתרונות של הגשה בעונה. קל לראות את הנוחות של משאית אוכל: רובן פשוט יכולות לנסוע למקום ספציפי ולהגיש אוכל למשך האירוע. בין אם בחוץ ובין אם בחוץ, משאיות מזון הן דרך מהנה, ייחודית וקלה לספק לאורחים שלכם.
לפרטים נוספים בתחום של דוכני מזון לאירועים ואוכל לאירועים באפשרותך לגלוש לאתר yami.co.il

ארוחה או ארוחת צהריים בקופסה היא אפשרות טובה לאורחים שיש להם רק זמן מוגבל בין ארוחת הבוקר לארוחת הצהריים. ארוחות מהמזנון מוכנות בדרך כלל תוך כשעה ומאפשרות לאורחים לבחור את המנות מהן הם רוצים ליהנות.

כשאתה עובד עם חברת קייטרינג כמו YAMI קייטרינג ואירועים

אתה מקווה להציע לאורחים שלך ארוחה ושתייה בלתי נשכחים. כשאתה מנהל גיוס תרומות מצליח עבור הארגון שלך, כמו ארגון צדקה או אירוע עסקי, מדובר בקיום אירועים מוצלחים שיזכרו האורחים לאורך זמן. להלן מספר טיפים לתכנון תפריט שישמח את האורחים וישמור על תורמים במשך שנים רבות לגיוס תרומות וארגונים אחרים. את 10 הדברים הללו ויותר תוכלו למצוא במדריך שלנו לתפריט האוכל הטוב ביותר לאירועים לגיוס תרומות.

לפני שתחליט על רעיון תפריט לקייטרינג, יש לקחת בחשבון כמה גורמים, כולל שטח האירוע שלך, כגון גודל האירוע, מיקום המקום שלך ומספר האורחים.

אם מתכנן אירועים מעוניין במשאית אוכל באירוע שלו, עליו לפנות לשירותי האוכל שלנו

אם אתם מתכננים להגיש אלכוהול באירוע

קייטרינג יכול לעזור לכם לקבוע אם אתם זקוקים להיתר או רישיון לחדר במקום ספציפי. כדי להשתתף באירוע מיוחד, על מסעדה או בר להגיש בקשה לשירות אוכל זמני עבור אוכל שהוכן במסעדה ומונפק במקום שאושר על ידי הסוכנות לבטיחות המזון. בקשה לייצור מזון זמני מיועדת לעסקי מזון שמבצעים יותר משלושה אירועים או חגיגות בתוך שנה קלנדרית. זה כולל אירועים מ -1 עד 14 יום, בהם מוגש אוכל לאירועים כמו ירידים, פסטיבלים ופסטיבלים קהילתיים.